
Wholesale Handmade Iron Women's Jellyfish Animal Zodiac Earrings With Crystal Tassel Pearl
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 8g |
Original: $1.80
-65%$1.80
$0.63More Images




Wholesale Handmade Iron Women's Jellyfish Animal Zodiac Earrings With Crystal Tassel Pearl
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 8g |























