
Wholesale Handmade Shell Shaped Flower Women's Earrings And Necklace Set Minimalist Accessories
Wholesale Handmade Shell Shaped Flower Women's Earrings And Necklace Set Minimalist Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Shell Shaped Flower Set,Women's |
| Inlay Material | Shell |
| Material | Shell |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Shell |
| Processing Technique | Handmade |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Minimalist |
| Weight | 13g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images






Wholesale Handmade Shell Shaped Flower Women's Earrings And Necklace Set Minimalist Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Shell Shaped Flower Set,Women's |
| Inlay Material | Shell |
| Material | Shell |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Shell |
| Processing Technique | Handmade |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Minimalist |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Shell Shaped Flower Set,Women's |
| Inlay Material | Shell |
| Material | Shell |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Shell |
| Processing Technique | Handmade |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Minimalist |
| Weight | 13g |























