
Wholesale Handmade Wooden Earrings With Cartoon Characters Geometric Animal Zodiac Patterns
Wholesale Handmade Wooden Earrings With Cartoon Characters Geometric Animal Zodiac Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cartoon Characters,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images







Wholesale Handmade Wooden Earrings With Cartoon Characters Geometric Animal Zodiac Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cartoon Characters,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cartoon Characters,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























