
Wholesale Handmade Wooden Women's Earrings With Sunflower And Leopard Pattern Geometric And Drop Shaped Design
Wholesale Handmade Wooden Women's Earrings With Sunflower And Leopard Pattern Geometric And Drop Shaped Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop-Shaped,Geometric Type |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images






Wholesale Handmade Wooden Women's Earrings With Sunflower And Leopard Pattern Geometric And Drop Shaped Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop-Shaped,Geometric Type |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop-Shaped,Geometric Type |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |























