
Wholesale Heart Style 316L Stainless Steel Women's Clavicle Necklace With Electroplating And Ot Buckle
Wholesale Heart Style 316L Stainless Steel Women's Clavicle Necklace With Electroplating And Ot Buckle
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 43g |
Original: $3.56
-65%$3.56
$1.25More Images






Wholesale Heart Style 316L Stainless Steel Women's Clavicle Necklace With Electroplating And Ot Buckle
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 43g |























