
Wholesale Heartshaped Animal Zodiac Zircon Copper Earrings For Women In Creamy Sweet Girl Style
Wholesale Heartshaped Animal Zodiac Zircon Copper Earrings For Women In Creamy Sweet Girl Style
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images



Wholesale Heartshaped Animal Zodiac Zircon Copper Earrings For Women In Creamy Sweet Girl Style
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























