
Wholesale Hip Hop Alloy Diamond Letter Stitching Pendant Cuban Chain Necklace For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 131g |
Original: $4.28
-65%$4.28
$1.50More Images






Wholesale Hip Hop Alloy Diamond Letter Stitching Pendant Cuban Chain Necklace For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 131g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 131g |























