
Wholesale Hip Hop Alloy Necklace With Letter Crown Pendant And Diamond Design For Men Cuban Chain Style
Wholesale Hip Hop Alloy Necklace With Letter Crown Pendant And Diamond Design For Men Cuban Chain Style
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 116g |
Original: $3.75
-65%$3.75
$1.31More Images






Wholesale Hip Hop Alloy Necklace With Letter Crown Pendant And Diamond Design For Men Cuban Chain Style
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 116g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 116g |























