
Wholesale Hip Hop Men's Alloy Strap Rectangle Dial Full Diamond Quartz Calendar Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 91g |
More Images








Wholesale Hip Hop Men's Alloy Strap Rectangle Dial Full Diamond Quartz Calendar Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 91g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 91g |





















