
Wholesale Hip Hop Metal Cross Sun Pendant Imitation Pearl Necklace Alloy Copperclad Iron Iron Copper Chain Rhinestone Electroplating Geometric Style Women's
Wholesale Hip Hop Metal Cross Sun Pendant Imitation Pearl Necklace Alloy Copperclad Iron Iron Copper Chain Rhinestone Electroplating Geometric Style Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Iron Chain+Copper Chain+Alloy+Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 28g |
More Images





Wholesale Hip Hop Metal Cross Sun Pendant Imitation Pearl Necklace Alloy Copperclad Iron Iron Copper Chain Rhinestone Electroplating Geometric Style Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Iron Chain+Copper Chain+Alloy+Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Iron Chain+Copper Chain+Alloy+Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 28g |























