
Wholesale Hip Hop Punk Earrings Copper Inlaid With Zircon Ushape Geometric Style Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $2.33
-65%$2.33
$0.82More Images




Wholesale Hip Hop Punk Earrings Copper Inlaid With Zircon Ushape Geometric Style Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |























