
Wholesale Hip Hop Style Copper Rhombus Cuban Chain Necklace Unisex
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Copper,Necklace 18Inch (Length 45.72Cm),Necklace 22Inch (Length 55.88Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Product Name | Diamond Necklace |
| Shape | Rhombus |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 238g |
Original: $23.74
-65%$23.74
$8.31More Images






Wholesale Hip Hop Style Copper Rhombus Cuban Chain Necklace Unisex
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Copper,Necklace 18Inch (Length 45.72Cm),Necklace 22Inch (Length 55.88Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Product Name | Diamond Necklace |
| Shape | Rhombus |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 238g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Copper,Necklace 18Inch (Length 45.72Cm),Necklace 22Inch (Length 55.88Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Product Name | Diamond Necklace |
| Shape | Rhombus |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 238g |























