
Wholesale Hip Hop Style Flower Shaped Zircon Earrings Made Of Copper And 225 Silver
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Abbreviation | Cross-Border Earrings |
| Product Name | Zircon Earrings |
| Shape | Flower |
| Style | Hip Hop,Plants Flowers |
| Weight | 200g |
Original: $3.31
-65%$3.31
$1.16More Images




Wholesale Hip Hop Style Flower Shaped Zircon Earrings Made Of Copper And 225 Silver
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Abbreviation | Cross-Border Earrings |
| Product Name | Zircon Earrings |
| Shape | Flower |
| Style | Hip Hop,Plants Flowers |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Abbreviation | Cross-Border Earrings |
| Product Name | Zircon Earrings |
| Shape | Flower |
| Style | Hip Hop,Plants Flowers |
| Weight | 200g |























