
Wholesale Hip Hop Style Geometric Zircon Copper Cuban Chain Bracelet For Men And Women
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Original: $12.75
-65%$12.75
$4.46More Images





Wholesale Hip Hop Style Geometric Zircon Copper Cuban Chain Bracelet For Men And Women
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |























