
Wholesale Hip Hop 316L Stainless Steel Letter Pendant Necklace With Pearl Chain And Electroplating Treatment
Wholesale Hip Hop 316L Stainless Steel Letter Pendant Necklace With Pearl Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Original: $2.88
-65%$2.88
$1.01More Images





























Wholesale Hip Hop 316L Stainless Steel Letter Pendant Necklace With Pearl Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |























