
Wholesale Hiphop Alloy Pendant Necklace With Diamondencrusted Letters Numbers Text And Cuban Chain
Wholesale Hiphop Alloy Pendant Necklace With Diamondencrusted Letters Numbers Text And Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 130g |
Original: $3.75
-65%$3.75
$1.31More Images





Wholesale Hiphop Alloy Pendant Necklace With Diamondencrusted Letters Numbers Text And Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Disco Dancing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 130g |























