
Wholesale Hiphop Copper Alloy Zircon Cross Pendant Necklace Set With Diamonds On Twist Chain Unisex
Wholesale Hiphop Copper Alloy Zircon Cross Pendant Necklace Set With Diamonds On Twist Chain Unisex
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Original: $2.30
-65%$2.30
$0.80More Images






Wholesale Hiphop Copper Alloy Zircon Cross Pendant Necklace Set With Diamonds On Twist Chain Unisex
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |























