
Wholesale Hiphop Cuban Chain Necklace Titanium Steel Geometric Electroplated Jewelry
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 87g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images







Wholesale Hiphop Cuban Chain Necklace Titanium Steel Geometric Electroplated Jewelry
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 87g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 87g |























