
Wholesale Hiphop Fashion Stainless Steel Geometric Pendant Clavicle Chain Necklace For Women Electroplated Metal Accessories
Wholesale Hiphop Fashion Stainless Steel Geometric Pendant Clavicle Chain Necklace For Women Electroplated Metal Accessories
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Metal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $0.98
-65%$0.98
$0.34More Images















Wholesale Hiphop Fashion Stainless Steel Geometric Pendant Clavicle Chain Necklace For Women Electroplated Metal Accessories
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Metal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Metal |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |





















