
Wholesale Hiphop Geometric Rhinestone Alloy Pendant Necklace With Cuban Chain For Men
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 67g |
More Images






Wholesale Hiphop Geometric Rhinestone Alloy Pendant Necklace With Cuban Chain For Men
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 67g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 67g |























