
Wholesale Hiphop Stainless Steel Cuban Chain Micropaved Zircon Buckle Necklace With Geometric Pattern 18K Gold Electroplated
Wholesale Hiphop Stainless Steel Cuban Chain Micropaved Zircon Buckle Necklace With Geometric Pattern 18K Gold Electroplated
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Null |
| Weight | 200g |
Original: $8.45
-65%$8.45
$2.96More Images




Wholesale Hiphop Stainless Steel Cuban Chain Micropaved Zircon Buckle Necklace With Geometric Pattern 18K Gold Electroplated
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Null |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Null |
| Weight | 200g |





















