
Wholesale Hiphop Style Alloy Mask Pendant Necklace With Geometric Design And Full Diamond Decoration On Cuban Chain
Wholesale Hiphop Style Alloy Mask Pendant Necklace With Geometric Design And Full Diamond Decoration On Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Cartoons,Characters |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 130g |
More Images





Wholesale Hiphop Style Alloy Mask Pendant Necklace With Geometric Design And Full Diamond Decoration On Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Cartoons,Characters |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Cartoons,Characters |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 130g |























