
Wholesale Hiphop Style Copper Earrings With Microinlaid Zircon And Geometric Pattern
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $2.33
-65%$2.33
$0.82More Images















Wholesale Hiphop Style Copper Earrings With Microinlaid Zircon And Geometric Pattern
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |























