
Wholesale Hiphop Style Threedimensional Cartoon Turtle Pendant Necklace Zinc Alloy Material Electroplating Treatment Cuban Chain
Wholesale Hiphop Style Threedimensional Cartoon Turtle Pendant Necklace Zinc Alloy Material Electroplating Treatment Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cartoons,Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 134g |
Original: $2.96
-65%$2.96
$1.04More Images






Wholesale Hiphop Style Threedimensional Cartoon Turtle Pendant Necklace Zinc Alloy Material Electroplating Treatment Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cartoons,Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 134g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cartoons,Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 134g |























