
Wholesale Hiphop Style Zirconinlaid Copper Cuban Chain Diamondshaped Necklace Jewelry
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace 18 Inches (Length 45Cm),Necklace 22 Inches (Length 55Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Product Name | Zircon Necklace |
| Style | Hip-Hop,Null |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 200g |
Original: $23.74
-65%$23.74
$8.31More Images













Wholesale Hiphop Style Zirconinlaid Copper Cuban Chain Diamondshaped Necklace Jewelry
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace 18 Inches (Length 45Cm),Necklace 22 Inches (Length 55Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Product Name | Zircon Necklace |
| Style | Hip-Hop,Null |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace 18 Inches (Length 45Cm),Necklace 22 Inches (Length 55Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Product Name | Zircon Necklace |
| Style | Hip-Hop,Null |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 200g |























