
Wholesale Holiday Jewelry Acrylic Handmade Earrings With Snowman Elk Animal Zodiac Cartoon Geometric Patterns
Wholesale Holiday Jewelry Acrylic Handmade Earrings With Snowman Elk Animal Zodiac Cartoon Geometric Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Character,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Festival Elements |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images








Wholesale Holiday Jewelry Acrylic Handmade Earrings With Snowman Elk Animal Zodiac Cartoon Geometric Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Character,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Festival Elements |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Character,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Festival Elements |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |























