
Wholesale Imitation Pearl And Alloy Heart Shape Handmade Necklace With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images







Wholesale Imitation Pearl And Alloy Heart Shape Handmade Necklace With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |























