
Wholesale Imitation Pearl Long Necklace Retro Style Geometric Star Cross Chain Electroplated
Wholesale Imitation Pearl Long Necklace Retro Style Geometric Star Cross Chain Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images













Wholesale Imitation Pearl Long Necklace Retro Style Geometric Star Cross Chain Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























