
Wholesale Industrial Style Stainless Steel Ear Long Rod Body Piercing Jewelry With Flower Pattern And Electroplating Process
Wholesale Industrial Style Stainless Steel Ear Long Rod Body Piercing Jewelry With Flower Pattern And Electroplating Process
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Quality Of Precious Metals | Standard |
| Style | Natural |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images














Wholesale Industrial Style Stainless Steel Ear Long Rod Body Piercing Jewelry With Flower Pattern And Electroplating Process
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Quality Of Precious Metals | Standard |
| Style | Natural |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Quality Of Precious Metals | Standard |
| Style | Natural |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























