
Wholesale Ins Style Geometric Titanium Steel Cuban Chain Jewelry Set Including Necklaces Earrings And Hand Accessories For Women
Wholesale Ins Style Geometric Titanium Steel Cuban Chain Jewelry Set Including Necklaces Earrings And Hand Accessories For Women
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.04
-65%$3.04
$1.06More Images





Wholesale Ins Style Geometric Titanium Steel Cuban Chain Jewelry Set Including Necklaces Earrings And Hand Accessories For Women
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























