
Wholesale Jewelry Accessories Stainless Steel Adjustable Open Ring Holder Tray Geometric Electroplated
Wholesale Jewelry Accessories Stainless Steel Adjustable Open Ring Holder Tray Geometric Electroplated
| Diameter | 17Mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | - |
| Size | Medium |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Type | Adjustable |
| Weight | 16g |
Original: $0.11
-64%$0.11
$0.04More Images






Wholesale Jewelry Accessories Stainless Steel Adjustable Open Ring Holder Tray Geometric Electroplated
| Diameter | 17Mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | - |
| Size | Medium |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Type | Adjustable |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Diameter | 17Mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Pattern | - |
| Size | Medium |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Type | Adjustable |
| Weight | 16g |























