
Wholesale Jewelry Acrylic Beaded Geometric Handmade Women's Fashion Ins Round Beads Single Layer Clavicle Necklace
Wholesale Jewelry Acrylic Beaded Geometric Handmade Women's Fashion Ins Round Beads Single Layer Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 57g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images






Wholesale Jewelry Acrylic Beaded Geometric Handmade Women's Fashion Ins Round Beads Single Layer Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 57g |























