
Wholesale Jewelry Alloy Exaggerated Leaves Styling Electroplated Brooch For Women
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Exaggerated,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
More Images






Wholesale Jewelry Alloy Exaggerated Leaves Styling Electroplated Brooch For Women
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Exaggerated,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Exaggerated,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |























