
Wholesale Jewelry Alloy Geometric And Flower Patterned Hollow Necklace With Electroplating For Women In Ins Style
Wholesale Jewelry Alloy Geometric And Flower Patterned Hollow Necklace With Electroplating For Women In Ins Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Wholesale Jewelry Alloy Geometric And Flower Patterned Hollow Necklace With Electroplating For Women In Ins Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |























