
Wholesale Jewelry Alloy Geometric Hollow Claw Chain Necklace With Rhinestones Electroplated For Women
Wholesale Jewelry Alloy Geometric Hollow Claw Chain Necklace With Rhinestones Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.97
-65%$3.97
$1.39More Images







Wholesale Jewelry Alloy Geometric Hollow Claw Chain Necklace With Rhinestones Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestones |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























