
Wholesale Jewelry Alloy Gold Plated Heart Shaped Imitation Crystal Set With Love Water Drops Bell Pattern For Women
Wholesale Jewelry Alloy Gold Plated Heart Shaped Imitation Crystal Set With Love Water Drops Bell Pattern For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Product Name | Imitation Crystal Set |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $14.04
-65%$14.04
$4.91More Images





Wholesale Jewelry Alloy Gold Plated Heart Shaped Imitation Crystal Set With Love Water Drops Bell Pattern For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Product Name | Imitation Crystal Set |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Product Name | Imitation Crystal Set |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























