
Wholesale Jewelry Alloy Inlaid With Gemstones Flowers Style Earrings And Necklace Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Alloy Inlaid With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Inlay |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $3.49
-65%$3.49
$1.22More Images




Wholesale Jewelry Alloy Inlaid With Gemstones Flowers Style Earrings And Necklace Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Alloy Inlaid With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Inlay |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Alloy Inlaid With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Inlay |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























