
Wholesale Jewelry Alloy Kitty Animated Protagonist Style Water Wave Chain 2Piece Set Christmas Set Environmental Protection
Wholesale Jewelry Alloy Kitty Animated Protagonist Style Water Wave Chain 2Piece Set Christmas Set Environmental Protection
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Kitty,Animated Protagonist |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Element |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Weight | 7g |
More Images




Wholesale Jewelry Alloy Kitty Animated Protagonist Style Water Wave Chain 2Piece Set Christmas Set Environmental Protection
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Kitty,Animated Protagonist |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Element |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Kitty,Animated Protagonist |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Festival Element |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Environmental Protection |
| Weight | 7g |























