
Wholesale Jewelry Alloy Leather Rope Cowhide Geometric Electroplating Ring Pendant Necklace For Men
Wholesale Jewelry Alloy Leather Rope Cowhide Geometric Electroplating Ring Pendant Necklace For Men
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Original: $2.56
-65%$2.56
$0.90More Images



Wholesale Jewelry Alloy Leather Rope Cowhide Geometric Electroplating Ring Pendant Necklace For Men
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |























