
Wholesale Jewelry Alloy Pendant Necklace With Imitation Pearl Beaded Chain Electroplated Heart Shape Cute Style For Women
Wholesale Jewelry Alloy Pendant Necklace With Imitation Pearl Beaded Chain Electroplated Heart Shape Cute Style For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Leather Wax Thread + Alloy + Ccb + Webbing |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 46g |
Original: $2.74
-65%$2.74
$0.96More Images





Wholesale Jewelry Alloy Pendant Necklace With Imitation Pearl Beaded Chain Electroplated Heart Shape Cute Style For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Leather Wax Thread + Alloy + Ccb + Webbing |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Leather Wax Thread + Alloy + Ccb + Webbing |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 46g |























