
Wholesale Jewelry Alloy Ruby Geometric 14K Gold Plated Simple Cross Chain Necklace For Women
Wholesale Jewelry Alloy Ruby Geometric 14K Gold Plated Simple Cross Chain Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images





Wholesale Jewelry Alloy Ruby Geometric 14K Gold Plated Simple Cross Chain Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























