
Wholesale Jewelry Alloy Snake Bone Chain Geometric Punk Hiphop Collarbone Necklace With Electroplating
Wholesale Jewelry Alloy Snake Bone Chain Geometric Punk Hiphop Collarbone Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 55g |
Original: $2.36
-65%$2.36
$0.83More Images




Wholesale Jewelry Alloy Snake Bone Chain Geometric Punk Hiphop Collarbone Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 55g |























