
Wholesale Jewelry Baroque Heart Shape Tassel Pendant Clavicle Chain Pearl Alloy Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Iron Chain + Ccb + Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Wholesale Jewelry Baroque Heart Shape Tassel Pendant Clavicle Chain Pearl Alloy Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Iron Chain + Ccb + Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Iron Chain + Ccb + Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























