
Wholesale Jewelry Brass Copper Plated With 18K Gold Zircon Geometric Cross Chain Necklace For Women
Wholesale Jewelry Brass Copper Plated With 18K Gold Zircon Geometric Cross Chain Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $3.51
-65%$3.51
$1.23More Images






Wholesale Jewelry Brass Copper Plated With 18K Gold Zircon Geometric Cross Chain Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























