
Wholesale Jewelry Brass Crown Butterfly Zircon Electroplating Ring Casual Cartoon Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Modeling | Crown |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Cartoon |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images





Wholesale Jewelry Brass Crown Butterfly Zircon Electroplating Ring Casual Cartoon Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Modeling | Crown |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Cartoon |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Modeling | Crown |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Cartoon |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























