
Wholesale Jewelry Brass Horseshoe Crown Cartoon Style Electroplated Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Cartoon |
| Styling | Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images



Wholesale Jewelry Brass Horseshoe Crown Cartoon Style Electroplated Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Cartoon |
| Styling | Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Cartoon |
| Styling | Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























