
Wholesale Jewelry Casual Style Titanium Steel And Stainless Steel Square Chain Cross Necklace With Electroplating
Wholesale Jewelry Casual Style Titanium Steel And Stainless Steel Square Chain Cross Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1000g |
Original: $3.66
-65%$3.66
$1.28More Images






Wholesale Jewelry Casual Style Titanium Steel And Stainless Steel Square Chain Cross Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1000g |





















