
Wholesale Jewelry Cat's Eye Stone Copper Electroplated Heart Water Drop Bell Shaped Necklace And Earrings Set Highend Style
Wholesale Jewelry Cat's Eye Stone Copper Electroplated Heart Water Drop Bell Shaped Necklace And Earrings Set Highend Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cat's Eye Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $2.64
-65%$2.64
$0.92More Images






Wholesale Jewelry Cat's Eye Stone Copper Electroplated Heart Water Drop Bell Shaped Necklace And Earrings Set Highend Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cat's Eye Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Cat's Eye Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 4g |























