
Wholesale Jewelry Classic Heart Brass Plated 18K Gold Zircon Heartshaped Necklace For Women
Wholesale Jewelry Classic Heart Brass Plated 18K Gold Zircon Heartshaped Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images








Wholesale Jewelry Classic Heart Brass Plated 18K Gold Zircon Heartshaped Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























