
Wholesale Jewelry Copper Alloy Heart Shape Pendant Necklace Electroplated For Women
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Product Name 1 | Gold Pendant |
| Product Name 2 | Heart Shaped Necklace For Women |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images




Wholesale Jewelry Copper Alloy Heart Shape Pendant Necklace Electroplated For Women
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Product Name 1 | Gold Pendant |
| Product Name 2 | Heart Shaped Necklace For Women |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Product Name 1 | Gold Pendant |
| Product Name 2 | Heart Shaped Necklace For Women |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























